idanito

باتری قلاده سگ

چرا باید از باتری قلاده سگ در ابزاری مثل قلاده استفاده کنیم

در این مقاله شما با یک راهکار اساسی برای تربیت سگ خود آشنا می شوید. روشی مثل استفاده از قلاده ای که با یک منبع به اسم باتری قلاده سگ کار می کند. جالب است بدانید که از این باتری برای دوربین هم می توانید استفاده کنید. یک باتری با دو کارربرد کاملا مفید ولی کاملا هم متفاوت.

شاید خیلی از ماها علاقه داشته باشیم که یک حیوان خانگی در منزل خود نگه داری کنیم اما روش های درست و صحیح نگه داری از حیوانات را به خوبی ندانیم که این بر میگردد به داشتم فضا و ابزارهای مناسب برای نگه داری از حیوان خانگی.

سگ حیوانی است که اکثر مردم جهان به دلیل نوع اخلاق و رفتار و شاید علاقه خود تمایل زیادی به نگه داری از آن دارند. سگ هایی با نژادهای مختلف که هرکدام خوبی ها و بدی های مربوط به خود را دارند. مهم ترین چیز برای داشتن یک سگ، لوازم ابزار مورد نیاز برای آن است که قصد داریم به یکی و شاید مهم ترین آنها بپردازیم.

استفاده از باتری قلاده سگ در قلاده

قلاده که مهم ترین وسیله برای سگ است به ویژه زمانی که سگ را برای گشت و گذار به بیرون می بریم، از گذشته تا امروز مدل های مختلفی داشته همچین کاربردهای مختلفی.

امروزه از قلاده های الکترونیکی برای تربیت سگ استفاده می شود که با باتری کار میکند. باتری قلاده سگ با این امر کمک می کند تا بتوان از این قلاده استفاده کرد.

سگ به علت های زیادی ممکن است که پارس کند. عواملی مثل استرس، بسته بودن دید سگ، دیدن ابزاری مثل لباس و... همه این عوامل می تواند باعث تاآرام شدن سگ و پارس کردن آن شود.

نحوه کار باتری قلاده سگ

روش های زیادی برای کنترل پارس کردن سگ وجود دارد. در حال حاضر خیلی ها با استقاده از ابزارهایی مانند قلاده که با باتری قلاده سگ کار می کند، این کنترل را انجام می دهند. در گذشته شاید استفاده این چنینی از این ابزارها مرسوم نبود. درگذشته می گفتند که زمانی که سگ شروع به پارس کردن می کند، باید به اون دستور بشین پاشو داد تا علاوه بر ساک شدن این کار را نیز یاد بگیرد.

نحوه کار با این صورت است که باتری قلاده سگ را در درقلاده میذاریم زمانی که سگ ما شروع به پارس کردن کرد، صدای بوقی از قلاده از درمیاد که به صدای گوش انسان نمی رسد اما این صدا باعث آرام شدن سگ می شود.

راهی بی دردسر و شاید کم هزینه از لحاظ فقط با داشتن باتری قلاده سگ آن را درن قلاده قرار دهیم تا سگ به خوبی تربیت شود و باعث آزار و اذیت خودمان و دیگران نشود.

این نکته را هم بدانید که امروزه روز کمپانی مختلفی مانند کمپانی GB که یک شرکت چینی است باتری قلاده سگ تولید میکند و به کشورهای مختلف آن را صادر میکند. نگران تامین و پیدا شدن این محصول در کشور نباشید.

نمونه از این محصول


برچسب ها : باتری قلاده سگ ,
+ نوشته شده در جمعه 20 مهر 1397ساعت 16:10 توسط idanito | | تعداد بازدید : 32

× بستن تبلیغات