idanito

زمان اعلام نتایج نهایی دکتری 97

زمان اعلام نتایج نهایی دکتری 97

آزمون دکتری امسال نیز همانند سال های پیش در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد. ثبت نام آزمون ورودی دکتری (Ph.D) از تاریخ 96/09/01 آغاز و تا 96/09/07 ادامه خواهد داشت. ثبت نام آزمون دکتری به صورت اینترنتی بوده که همزمان با آن، دفترچه راهنمای ثبت نام در پایگاه سنجش آموزش کشور (www.sanjesh.org) منتشر می شود.

سازمان سنجش در نیمه ی دوم بهمن ماه اطلاعیه هایی را مبنی بر دریافت کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون در نشریه پیک سنجش و سایت اینترنتی سازمان انتشار می نماید که متقاضیان شرکت در آزمون می توانند از هفته ی ابتدایی اسفندماه (3-1 اسفند) نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و برگ راهنمای آزمون از طریق سایت سازمان اقدام کنند.

سازمان سنجش زمان برگزاری آزمون ورودی دکتری را جمعه 14 اسفندماه 1396 اعلام نموده است و مطابق جدول زمانبندی نتایج دکتری به صورت کارنامه اینترنتی، در هفته آخر فروردین ماه 1397 از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می گردد.

از نیمه ی اول اردیبهشت ماه 1397 داوطلبانی که در آزمون دکتری مجاز شناخته شده اند، می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش اقدام به انتخاب رشته نمایند. شایان ذکر است که نتایج دکتری (Ph.D) سال 97، دهه ی اول شهریورماه اعلام می گردد.

نحوه مشاهده ی نتایج نهایی دکتری 97

نتایج دکتری

داوطلبان عزیز می توانند در بازه ی زمانی مشخص شده توسط سازمان سنجش (دهه ی اول شهریورماه)، (در صورتی که در دانشگاه سراسری مجاز شناخته شده و انتخاب رشته نموده اند، با ورود به سایت سازمان سنجش (Sanjesh.org) و در صورتی که در دانشگاه آزاد مجاز شناخته شده و انتخاب رشته نموده اند، با ورود به سایت دانشگاه آزاد اسلامی (Azmoon.com) و با مراجعه به بخش دکترای تخصصی)، کارنامه ی نهایی آزمون دکتری سال 97 را مشاهده نمایند.

نتایج دکتری97

شایان ذکر است که به منظور مشاهده کارنامه خود می توانید به 2 روش اقدام کنید. در روش اول جستجو بر اساس شماره داوطلبی، نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و سال تولد صورت می پذیرد. در نهایت با وارد نمودن کد امنیتی، می توانید نتایج نهایی دکتری 97 را مشاهده نمایید.

کارنامه نهایی دکتری 97

مطابق جدول زمانبندی منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور، زمان برگزاری آزمون ورودی دکتری (Ph.D) در روز جمعه 14 اسفندماه 1396 می باشد. نتایج اولیه آزمون ورودی دکتری در هفته ی آخر فروردین ماه

اعلام می شود.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته هستند، می توانند بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی آزمون دکتری، نسبت به انتخاب و ثبت کد رشته محل های مورد نظر (حداکثر تا 50 کد رشته محل) (با توجه به رشته امتحانی خود) در بازه ی زمانی تعیین شده توسط سازمان سنجش (نیمه ی اول اردیبهشت ماه 1397) اقدام نمایند و در نهایت تاریخ انجام مصاحبه را در واحدهای دانشگاهی انتخابی، پیگیری نمایند.

نتایج نهایی آزمون ورودی دکتری (Ph.D) در دهه ی اول شهریورماه اعلام می شود که مطابق آن، افراد (در صورت پذیرفته شدن) فقط در یک کد رشته محل پذیرفته می شوند و در نهایت می توانند کارنامه ی نهایی خود را نیز مشاهده نمایند.

[bs-quote quote="در آزمون دکتری، به ترتیب اولویت انتخاب رشته، قبولی در یک کد رشته انجام می پذیرد" style="style-17" align="center" color="#d9603b"][/bs-quote]

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری 97

با توجه به اینکه سازمان سنجش نتایج نهایی آزمون ورودی دکتری (Ph.D) سال 1397 را در دهه ی اول شهریورماه منتشر می کند، پذیرفته شدگان بایستی زمان ثبت نام را از طریق دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اند، پیگیری نموده و با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام به صورت حضوری و یا اینترنتی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

نتایج دکتری

نتایج دکتری97

+ نوشته شده در شنبه 12 اسفند 1396ساعت 15:36 توسط idanito | | تعداد بازدید : 145

× بستن تبلیغات